Slavlje na Savi protiv Jadrana

event 10.11.2017.

Seniori HAVK Mladosti uspješno su odradili još jedan zadatak pred domaćom publikom. U 5. su kolu Žapci bili uvjerljivo bolji od direktnog konkurenta za drugo mjesto u hrvatskom Prvenstvu, splitskog Jadrana sa 16:9 (3:3, 5:2, 3:2, 5:2). Utakmica je krenula izjednačeno te se nakon prve četvrtine nije dalo naslutili da će konačan rezultat biti +7 […]

Utakmica je krenula izjednačeno te se nakon prve četvrtine nije dalo naslutili da će konačan rezultat biti +7 za Mladostaše. U drugoj su četvrtini igrači Zorana Bajića ubacili u šestu brzinu i napravili prednost od +4 koje do kraja nisu ispustili.

Osam se igrača upisalo u listu strijelaca od kojih su Cosmin Radu i Andrija Bašić bili na vrhu sa 3 postignuta pogotka.

Sljedeća utakmica na rasporedu je 18.studenoga kada Žapci gostuju u Budvi kod Primorca.