Druga utakmica doigravanja za 3. mjesto

Slijedi još jedna u Rijeci

event 26.05.2024.

Dečki će morati i još jednom do Rijeke, na Kantridu, u dom Primorja EB

Naime, u nedjeljnoj drugoj utakmici doigravanja za treće mjesto u Prvenstvu Hrvatske, Primorje EB je bilo bolje od naše Mladosti. Završilo je – 11:14 (3:4, 4:4, 3:3, 1:3).

Utakmica je bila načelno izjednačena, puna plivanja i kontranapada. Sasvim očekivano od ove dvije momčadi koje njeguju sličan stil igre. Međutim, činjenica je i da su suparnici bili duže i češće u vodstvu, da su naši dečki ‘hvatali’ prednost Riječana, te samo u dva navrata kratko vodili (3:2 u prvoj i 9:8 u trećoj četvrtini).

Početkom zadnje četvrtine, s tri uzastopna pogotka u prve četiri minute, gosti iz Rijeke su poveli 14:10 i to je bio kraja naših nadanja u uspjeh.

Strijelci za Mladost bili su – Dario Rakovac 4 gola, Jerko Penava i Luka Bajić po 2, te David Mijić i Goran Solje po 1.

Treća utakmica u Rijeci je na programu u utorak, 28, ovog mjeseca.