Treća pobjeda u nizu mlađih juniora

event 25.07.2021.

Mlađi juniori Mladosti svladali su Zadar 1952 s vrlo uvjerljivih 14:5 (4:0, 5:2, 4:3, 1:0) i Prvenstvo Hrvatske završavaju utakmicom za 5. mjesto protiv splitskog Mornara u 10:45. Sjajno, sigurno i uvjerljivo su Žapci otvorili ovu utakmicu. Golovi su se nizali u mreži Zadrana tako da je na kraju prve dvije četvrtine bilo 9:2. U […]

Mlađi juniori Mladosti svladali su Zadar 1952 s vrlo uvjerljivih 14:5 (4:0, 5:2, 4:3, 1:0) i Prvenstvo Hrvatske završavaju utakmicom za 5. mjesto protiv splitskog Mornara u 10:45.

Sjajno, sigurno i uvjerljivo su Žapci otvorili ovu utakmicu. Golovi su se nizali u mreži Zadrana tako da je na kraju prve dvije četvrtine bilo 9:2. U drugom poluvremenu naši dečki su “digli nogu s gasa”, ali prednost nisu ispuštali do samog kraja. Sjajnu večer je imao Jan Bušić koji se 6 puta radovao postignutom golu. Zapaženu ulogu odigrao je i vratar Ćosić koji je sakupio 6 obrana od 10 šuteva koji su išli u okvir gola.

Želimo treneru Štritofu, pomoćniku Hrestaku i igračima da pobjednički niz protegnu i na utakmicu s Mornarom koja će odlučivati o 5. mjestu na ovogodišnjem Prvenstvu Hrvatske koje se igra u Šibeniku.

Strijelci za Mladost protiv Zadra 1952: Bušić 6, Huljev 2, te Katičić, Kvaternik, Padro, Obuljen, Rogulj, Fajković po 1 zgoditak.