U-17 uvjerljiva i protiv Francuske

event 26.06.2021.

Izabrana vrsta Hrvatske u uzrastu U-17 slavila je s visokih 17:4 protiv Francuske i izborila put na Maltu na finalni turnir Europskog prvenstva. Izabranici Hrvoja Hrestaka su dominantnom igrom ostvarili sigurnu pobjedu. Osim u prvoj četvrtini, dileme nije bilo; Hrvati su bili brži, spretniji i kvalitetniji od vršnjaka iz zemlje koja nam obično zadaje probleme […]

Izabrana vrsta Hrvatske u uzrastu U-17 slavila je s visokih 17:4 protiv Francuske i izborila put na Maltu na finalni turnir Europskog prvenstva.

Izabranici Hrvoja Hrestaka su dominantnom igrom ostvarili sigurnu pobjedu. Osim u prvoj četvrtini, dileme nije bilo; Hrvati su bili brži, spretniji i kvalitetniji od vršnjaka iz zemlje koja nam obično zadaje probleme u nekim drugim ekipnim sportovima. Ali u vaterpolu smo mi još uvijek klasa iznad Francuza.

Hrestak je večeras pružio priliku trojici Mladostaša. Bakarić je zabio 2 gola, Obuljen realizirao peterac a Ćosić branio zadnju četvrtinu.

Sutra turnir završava utakmicom protiv Ukrajine (11:30) za koju smo uvjereni da će proteći u znaku mladih Barakuda.