Uvjerljiv poraz od Mađara u četvrtzavršnici U-17 Eura

event 16.09.2021.

Hrvatska vaterpolska reprezentacija do 17 godina uvjerljivo je poražena u četvrtzavršnici od Mađarske 10:4 (2:1, 3:0, 2:2, 3:1). U najvažnijoj utakmici na turniru mlade Barakude odigrale su daleko ispod svog nivoa i propustile priliku plasirati se među 4 najbolje momčadi Europe. U 23 minute utakmice uspjeli smo postići samo dva pogotka, i to oba iz […]

Hrvatska vaterpolska reprezentacija do 17 godina uvjerljivo je poražena u četvrtzavršnici od Mađarske 10:4 (2:1, 3:0, 2:2, 3:1).

U najvažnijoj utakmici na turniru mlade Barakude odigrale su daleko ispod svog nivoa i propustile priliku plasirati se među 4 najbolje momčadi Europe. U 23 minute utakmice uspjeli smo postići samo dva pogotka, i to oba iz peterca – dovoljan pokazatelj o našoj napadačkoj nemoći na današnjoj utakmici.

Po dva pogotka postigli su MozaraJanković.

Slijedi borba od 5. do 8. mjesta. Prvo je na redu razigravanje gdje nas čeka najugodnije iznenađenje turnira, Nizozemska, koja je u četvrtzavršnici izgubila od Srbije samo pogodak razlike. Dvoboj je na rasporedu u petak, s početkom u 15:00 h.