Uvjerljiv poraz od Solarisa

event 18.08.2020.

Mlađi kadeti HAVK Mladost poraženi su u drugom kolu završnog turnira Kupa Hrvatske od šibenskog Solarisa 13:5. Kako su mladići Roberta Sappea jutros čvrsto, sigurno i odvažno igrali protiv Juga ostavivši ga dvije četvrtine bez pogotka, u popodnevnom dijelu je tako prema Mladosti igrao Solaris. Žapci su u trećoj dionici igre primili 7 pogodaka dok […]

Mlađi kadeti HAVK Mladost poraženi su u drugom kolu završnog turnira Kupa Hrvatske od šibenskog Solarisa 13:5.

Kako su mladići Roberta Sappea jutros čvrsto, sigurno i odvažno igrali protiv Juga ostavivši ga dvije četvrtine bez pogotka, u popodnevnom dijelu je tako prema Mladosti igrao Solaris. Žapci su u trećoj dionici igre primili 7 pogodaka dok se na drugoj strani mreža nije zatresla nijednom.

Ovim porazom Mladost je ostala na 3 boda te će sutra u posljednjoj utakmici grupne faze igrati protiv Primorja koje također ima jednu pobjedu. Utakmica je na rasporedu u 10 sati.