Uvjerljiv start mlađih juniora

event 11.12.2015.

Mlađi juniori Mladosti uvjerljivo su otvorili nastup na kvalifikacijama za Prvenstvo Hrvatske koje se igraju ovog vikenda u Zadru. U prvom kolu su pobijedili Opatiju 19:2. Igrači pod vodstvom trenera Vinceka od samog početka pokazali su ozbiljnost i želju za pobjedom te su 1. četvrtinu dobili sa čak 6:0. Iako je prednost naših mladića rasla […]

Mlađi juniori Mladosti uvjerljivo su otvorili nastup na kvalifikacijama za Prvenstvo Hrvatske koje se igraju ovog vikenda u Zadru. U prvom kolu su pobijedili Opatiju 19:2.

Igrači pod vodstvom trenera Vinceka od samog početka pokazali su ozbiljnost i želju za pobjedom te su 1. četvrtinu dobili sa čak 6:0. Iako je prednost naših mladića rasla iz minute u minutu, oni se nisu opuštali što najbolje govori podatak da su primili samo 2 pogotka u cijelom susretu.

Najučinkoviti su bili Samardić sa 5 golova i Smolčić sa 4.

Sljedeću utakmicu mladi Žapci igraju već poslijepodne protiv Primorja. Biti će to derbi susret koji bi mogao odlučivati o konačnom pobjedniku skupine. Susret počinje u 20:20