Uvjerljivi protiv Juga

event 18.08.2020.

Mlađi kadeti HAVK Mladost, pod vodstvom trenera Roberta Sappea, pobjedom su otvorili završni turnir Kupa Hrvatske pobjedivši dubrovačkog Juga 13:8. Mladi Žapci odigrali su izjednačenu prvu četvrtinu (3:3) da bi u sljedećih 7 minuta napravili 5:0 i odmakli se na veliku prednost. Dominacija se nastavila i nakon velikog odmora gdje su Žapci ponovno ostavili Gospare […]

Mlađi kadeti HAVK Mladost, pod vodstvom trenera Roberta Sappea, pobjedom su otvorili završni turnir Kupa Hrvatske pobjedivši dubrovačkog Juga 13:8.

Mladi Žapci odigrali su izjednačenu prvu četvrtinu (3:3) da bi u sljedećih 7 minuta napravili 5:0 i odmakli se na veliku prednost. Dominacija se nastavila i nakon velikog odmora gdje su Žapci ponovno ostavili Gospare bez postignutog pogotka. Do kraja je trener dao priliku svim igračima za dokazivanje pa su Jugaši ublažili rezultat na konačnih 13:8.

Večeras je na rasporedu 2. kolo gdje Mladostaši od 18:30 sati igraju protiv Solarisa.