Uvjerljivi protiv Medvjeda

event 04.10.2022.

Prva tri boda u ovosezonskom državnom prvenstvu su na računu našeg kluba. S velikom razlikom u kvaliteti, za klasu iznad suparnika u oba smjera, napadu i obrani, sastav našeg trenera Zorana Bajića deklasirao je kolege sa Šalate. Sve smo riješili u prvoj četvrtini. Rezultat 9:2 govori dovoljno za sebe. Isplivali su naši igrači samo u […]

Prva tri boda u ovosezonskom državnom prvenstvu su na računu našeg kluba. S velikom razlikom u kvaliteti, za klasu iznad suparnika u oba smjera, napadu i obrani, sastav našeg trenera
Zorana Bajića deklasirao je kolege sa Šalate.

Sve smo riješili u prvoj četvrtini. Rezultat 9:2 govori dovoljno za sebe. Isplivali su naši igrači samo u tom razdoblju 4 protunapada, zapucali prema vratima 11 puta, a Medveščak je svoja jedina dva gola postigao tek iz peteraca. Nadmoćni u plivanju, premoćni u brzini dodavanja, precizniji u šutu, koncentriraniji u obrani. Nema segmenta u igri u kojem se Medveščak mogao nositi s našim dečkima. Jedini suparnički igrač na kojeg je trebalo pripaziti bio je svojevrsni igrački veteran, svjetski prvak prije 15 godina, Pavo Marković.
Na koncu je završilo visokih 18:7 (9:2, 4:2, 3:2, 2:1)

Mladostaše već za nekoliko dana čekaju daleko ozbiljniji ispiti, teže utakmice na beogradskom prvom turniru nove sezone Premier lige.

Protiv Medveščaka, strijelci za Mladost bili su – Adeišvili 5, Mijić 4, Gluhaić 3, te Rakovac, Elez i Herceg po 2.