Juniori Mladosti nadigrali Juga u Gružu

event 30.08.2019.

Jug – Mladost 5:9 (1:5, 0:2, 3:1, 1:1). Žapci su osvojili medalju na Kupu Hrvatske, vjerojatno srebrnog sjaja. Za potvrdu treba sačekati kraj utakmice Primorje – Mornar. Čestitke našim juniorima!!! Mladost je nadvisila Juga tijekom čitavog susreta i potpuno zasluženo slavila. Gotovoo!!! Dvije minute do kraja – Mladost na pragu slavlja na Gružu 9:5 Tomica […]

Jug – Mladost 5:9 (1:5, 0:2, 3:1, 1:1).

Žapci su osvojili medalju na Kupu Hrvatske, vjerojatno srebrnog sjaja. Za potvrdu treba sačekati kraj utakmice Primorje – Mornar. Čestitke našim juniorima!!!

Mladost je nadvisila Juga tijekom čitavog susreta i potpuno zasluženo slavila.

Pajić nije iskoristio peterac kojeg je izborio Herceg

8:3 Požarić sa srednjeg vanjskog s igračem više – 2,5 minute do kraja treće četvrtine.

7:3 Jug zabija iz peterca. Mladosti ostaje prednost od 4 gola.

7:2 Jug smanjuje nakon 2 minute u trećoj četvrtini

Izvrsno poluvrijeme Mladosti i vodstvo 7:1. Promjena strana.

Miškić brani jedan na nula!

7:1 Brnetić s lijevog vanjskog. Gol na polovici 2. četvrtine

6:1 Mihić s desnog vanjskog uz dodir bloka.

Kraj prve četvrtine u kojoj je Bajić zabio 3 gola, ali i zaradio dvije osobne greške.

5:1 Jug je zabio prvi gol na 40 sekundi do kraja 1. četvrtine

5:0 za Mladost golom Hercega na asistenciju Požarića s lijevog krila.

4:0 Samardžić s desnog krila i zatvorene ruke. A tek je prošlo 3 minute prve četvrtine

3:0 Bajiććć sa 7 metara

Neiskorišten peterac Jug CO!

2:0 ponovo Bajić iz peterca nakon okretanja Hercega na centru

1:0 za Mladost golom Bajića sa srednjeg vanjskog.

Još je malo vremena ostalo do početka posljednjeg kola Kupa Hrvatske. Osvajač Kupa se zna. To je splitski Mornar BS. Čestitamo našim sportskim suparnicima.

Žapci turnir završavaju utakmicom protiv domaćeg Juga. Ta je utakmica trebala, barem prema najavama s početka turnira, biti borba za zlato, ali rezultati prva dva kola pokazali su da će se u Gružu voditi borba za srebrno odličje.