Važna pobjeda kadeta

event 06.07.2018.

Kadeti Mladosti ostvarili su važnu pobjedu u drugom kolu završnice Kupa Hrvatske. Slavili su protiv POŠK-a rezultatom 11:8. Za trenera Gulina i njegove mladiće susret protiv POŠK-a imao je veliku važnost jer momčad koja izgubi vjerojatno će ostati na začelju skupine. Prve dvije četvrtine bile su potpuno izjednačene. Momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, ali […]

Kadeti Mladosti ostvarili su važnu pobjedu u drugom kolu završnice Kupa Hrvatske. Slavili su protiv POŠK-a rezultatom 11:8.

Za trenera Gulina i njegove mladiće susret protiv POŠK-a imao je veliku važnost jer momčad koja izgubi vjerojatno će ostati na začelju skupine. Prve dvije četvrtine bile su potpuno izjednačene. Momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, ali niti jedna nije ostvarila prednost veću u jedan gol razlike. Sredinom treće četvrtine gosti iz Splita se prvi puta odvajaju na dva razlike (5:3), međutim tada se kod Žabaca upalio alarm i krenuo je veliki preokret. Mladostaši su postigli 5 golova u nizu te otišli na tri gola razlike 8:5. U važnim trenucima dva gola je postigao Tkalčec dok je Narančić svojim drugim golo potvrdio pobjedu. Tkalčec je ukupno postigao 3 gola, a listu strijelaca predvodio Bušić (4 gola). Po 1 gol su postigli Schonwald i Zaratustra Mihaljević.
U posljednjem kolu Mladostaši se sastaju sa Jadranom iz Splita koji je do sada ostvario dvije pobjede te će vjerojatno završiti na vrhu naše skupine. Jug je favorit protiv POŠK-a te ako Dubrovčani slave, Mladostaši će u četvrtfinale