Velikim preokretom do boda

event 03.06.2017.

U 3. kolu final 6 turnira Regionalne lige za mlađe juniore Mladostaši su remizirali sa beogradskim Partizanom. Utakmica je imala tijek sličnu kao kolo prije kad su Žapci izgubili od Cattara. Vodstvo od 1:0 brzo su igrači trener Sappea ispustili te ponovo loše odigranom 2. i 3. četvrtinom došli u zaostatak od 8:2. Ipak ovog […]

U 3. kolu final 6 turnira Regionalne lige za mlađe juniore Mladostaši su remizirali sa beogradskim Partizanom.

Utakmica je imala tijek sličnu kao kolo prije kad su Žapci izgubili od Cattara. Vodstvo od 1:0 brzo su igrači trener Sappea ispustili te ponovo loše odigranom 2. i 3. četvrtinom došli u zaostatak od 8:2. Ipak ovog puta mladi Žapci su se na vrijeme probudili i velikim preokretom (6:0) uspjeli izjednačiti rezultat za konačnih 8:8.
Papež i Dedić bili su najefikasniji sa tri gola, a sa jednim golom među strijelcima pridružili su im se Požarić i Samardžić.