Četvrtak je definitivno bio dobar, jako dobar dan za nas, za Mladost. Seniori su navečer u Zagrebu, u našem vaterpolskom hramu, osvojili i 12. naslov prvaka Hrvatske, a ukupno 52. trofej u 80 godina povijesti.
No, istodobno na drugom kraju Hrvatske, mlađi juniori su u Korčuli počeli s nastupima na završnom turniru Hrvatskog kupa. Jako uspješno i vrlo uvjerljivo.
Mladost – POŠK 1937 18:7 (4:2, 5:3, 5:1, 4:1)
Golove za našu momčad postigli su – Toni Cvitan 4, Luka Terzić 3, Vito Lokas 2, Matej Tenđera 2, Dorian Komar 2, Andrija Korda 2, Ivo Bedalov 1, Fran Šušak 1, Juraj Šorić 1.
Vratar Mark Jelača je ubilježio 9 obrana.
U petak, drugog dana korčulanskog turnira slijede nam dvije utakmice.
Prvo protiv Mornara (12.45), te potom u večernjim satima protiv domaćina, KPK (20.00)