Žapci uvjerljivi protiv Mornara

event 28.10.2017.

Seniori HAVK Mladosti upisali su nova tri boda na domaćem terenu pobijedivši splitski Mornar 14:7 (5:1, 3:1, 2:1, 4:4). Prva četvrtina pokazala je da će ovo biti jednosmjerna utakmica. Krenuli su Žapci jako i nakon prve četvrtine vodili s četiri pogotka razlike. Efikasnost u napadu i izuzetno dobra obrana s Marcelićem na golu rezultirala je […]

Seniori HAVK Mladosti upisali su nova tri boda na domaćem terenu pobijedivši splitski Mornar 14:7 (5:1, 3:1, 2:1, 4:4).
Prva četvrtina pokazala je da će ovo biti jednosmjerna utakmica. Krenuli su Žapci jako i nakon prve četvrtine vodili s četiri pogotka razlike. Efikasnost u napadu i izuzetno dobra obrana s Marcelićem na golu rezultirala je vodstvom od 10:3 pred početak posljednje dionice utakmice.
U posljednjih osam minuta Mladostaši su popustili te Mornaru ‘dopustili’ 4 pogotka što je rezultiralo konačnih 14:7.
Sljedeće, 4. kolo na rasporedu je 3. studenog kada Žapci gostuju u Dubrovniku.