Žapci lako svladali Zadar 1952

event 10.12.2021.

Prva utakmica na polufinalnom turniru Kupa RH i prva pobjeda Žabaca. Naši dečki su svladali Zadar 1952 rezultatom 22:8 (5:2, 5:2, 5:1, 7:3) i očekuju Primorje EB u drugom kolu. Prema očekivanjima, prvi susret je bio zagrijavanje za susrete koji očekuju Žapce. Od prve do zadnje minute nije bilo dileme o konačnom pobjedniku, a vrlo […]

Prva utakmica na polufinalnom turniru Kupa RH i prva pobjeda Žabaca. Naši dečki su svladali Zadar 1952 rezultatom 22:8 (5:2, 5:2, 5:1, 7:3) i očekuju Primorje EB u drugom kolu.

Prema očekivanjima, prvi susret je bio zagrijavanje za susrete koji očekuju Žapce. Od prve do zadnje minute nije bilo dileme o konačnom pobjedniku, a vrlo brzo je postalo jasno da će i rezultatska razlika biti izraženija.

Malo draži ovom susretu dalo je praćenje duela braće Lazić. Na kraju je pobjednik ispao naš Franko koji je bratu Roku zabio 3 gola, uz dvije obrane 4,5 godine starijeg Lazića.

U susretu protiv Zadra prvi puta je seniorsku kapicu navukao vratar Jakov Čosić koji ima nepunih 17 godina.

Strijelci protiv Zadra: Biljaka (4), Pliskevič (3), Lazić (3), Vrbanjak (3), Dašić (3), Rakovac (1), Obuljen (1), Bajić (1), Mihaljević (1), Samardžić (1).