Žapci protiv Primorja za finale

event 01.07.2017.

U polufinalu Kupa Hrvatske za juniore koji se igra u Splitu Mladost će igrati protiv Primorja. Susret se igra u 17:30 na Zenti. Posljednji susret u skupini igrači trenera Vinceka odigrali su u nižoj brzini čuvajući snagu za borbu za medalje. Ipak izvrsna igra u trećoj četvrtini, koju su dobili 4:0, bila je dovoljna za […]

U polufinalu Kupa Hrvatske za juniore koji se igra u Splitu Mladost će igrati protiv Primorja. Susret se igra u 17:30 na Zenti.

Posljednji susret u skupini igrači trenera Vinceka odigrali su u nižoj brzini čuvajući snagu za borbu za medalje. Ipak izvrsna igra u trećoj četvrtini, koju su dobili 4:0, bila je dovoljna za pobjedu protiv splitskog Mornara. Utakmica je završila rezultatom 11:6. Golove za Mladost postigli su Biljaka (4), Herceg (3) te Lazić, Dašić, Markić i Smolčić po 1.
Tek u većernjim susretima Žapci su saznali svoga protivnika u polufinalu. Biti će to Primorje koje je u odlučujućem susretu skupine B slavilo nad Zadrom i osiguralo prolaz u polufinale.
U drugom polufinalu sastaju se POŠK i Jug.