Žapci u polufinalu

event 20.07.2019.

Mlađi kadeti HAVK Mladosti plasirali su se u polufinale završnog turnira Kupa Hrvatske. U četvrtfinalu su bili bolji od momčadi Zadra 14:10 (3:2, 5:2, 2:4, 4:2). Prva četvrtina protekla je u izjednačenom tonu da bi Mladostaši u drugom dijelu proigrali i pobjegli na veliki odmor s 4 pogotka razlike. U trećoj je uslijedio pad u […]

Mlađi kadeti HAVK Mladosti plasirali su se u polufinale završnog turnira Kupa Hrvatske. U četvrtfinalu su bili bolji od momčadi Zadra 14:10 (3:2, 5:2, 2:4, 4:2).

Prva četvrtina protekla je u izjednačenom tonu da bi Mladostaši u drugom dijelu proigrali i pobjegli na veliki odmor s 4 pogotka razlike. U trećoj je uslijedio pad u našoj igri što Zadrani nisu do kraja znali iskoristiti. Posljednji period utakmice ponovno je donio bolju igru Žabaca za konačnih 14:10.

Bartul Bučević postigao je 5 pogodaka, odmah ispod njega s 4 našao se Ante Mardešić, dok su Roko Padro, Roko Vukojević, Luka Barišić, Matija Majdaš i Aurora Stipanov postigli po 1 zgoditak.

Polufinalni dvoboj na rasporedu je večeras s početkom u 21 sat. Protivnik je pobjednik skupine B, splitski POŠK.